"Loading..."

Pudra Wax Nedir?

Pudra Wax Nedir?

Saç şekillendirici ürünlerin avantajları ve dezavantajları erkek berberlerinin en yaygın sohbet konusudur. Bu sohbetlerden birinde pudra waxa denk geldiyseniz artık olaya ”Fransız kalmamak” için bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. 

 

Bir başka senaryo, pudra waxı satın aldıysanız ilk deneyiminizi başarıyla tamamlamak için nasıl kullanmanız gerektiğini araştırıyor olabilirsiniz. Burada olma sebebiniz ne olursa olsun, pudra wax hakkında kafanızdaki soru işaretlerini giderebilecek kolay anlaşılır yönlendirmelerimiz var..

 

Pudra wax, saç tellerine hacim kazandırarak dolgun görünmesini sağlayan, kokulu ve kafada ağırlık hissi oluşturmayan toz formunda şekillendirici ürünlerdir. Bebek pudraları ve diğer geleneksel pudralarla benzer görünümlü olmalarına rağmen kullanım amaçları tamamıyla farklıdır ve yalnızca saçlara uygulanır.

 

Pudra Waxı Kimler Kullanabilir?

Pudra wax hem erkek hem de kadınların kullanımı için uygundur. Her saç tipine uygulanabilmesiyle birlikte seyrek ve ince telli saçları olanlar için daha iyi bir seçimdir. İnce saç tellerini birbirine dikey olarak ”bağlayarak” hacimli ve dolgun bir görünüm oluşturur.

 

Saç pudralarının güzel yanlarından biri, jöle, wax veya spreyler gibi saçlarda ağırlık yapmıyor olmasıdır. Oldukça hafif formludur, kokusuzdur ve saçlarınızdaki varlığı rahatsız etmez.