"Loading..."

Sakal Bakımı

Bakım söz konusu olduğunda akla ilk kadınlar gelse de erkekler de belli bakım ritüelleri yapar. Mesela traş olmak erkeklerde en sık tekrarlanan bakım ritüelleri arasında yer alıyor. Traş sonrası nasıl ki cilde losyon, krem vb. yağlar sürülüyor ise sakal uzatma konusunda da belli bakım rutinleri uygulamak gerekiyor.

Erkek stilinde önemli bir yere sahip olan sakallar, çoğu kadın tarafından da çekiciliğin bir sembolü olarak görülüyor. Peki imajınızın bir parçası olan sakalınız için gerekli bakımları yapıyor musunuz?

 

Erkeklerde Sakal Bakım Yağının Faydaları

Kadınlar kadar olmasa da günümüzde erkekler de cilt bakımına oldukça özen gösteriyorlar. Özellikle sakal bıraktıktan sonra sakallarının etkileyici bir görünüm sunması için sakal bakımına bir hayli dikkat ediyorlar. Bu yüzden sakal bakım yağları erkekler için önemli cilt bakım ürünlerinin başında geliyor.

Eğer siz de sağlıklı görünen bir sakala sahip olmak istiyorsanız tüm bunları eksiksiz yapmalısınız. Bir de erkek sakal bakımı için hafif yapısı ile öne çıkan Nishman sakal bakım yağını mutlaka denemelisiniz!