"Loading..."

NISHMAN SAKAL & BIYIK BAKIM BALMI 100 ML

Nishman sakal ve bıyık şekillendirme ve bakım wax'ı, tamamen doğal içerikle oluşturulmuş olup sakal ve bıyıklarınızı şekillendirmeye beraberinde de bakım yapmaya yönelik üstün bir fonksiyon sağlar. İçeriğinde bulunan %100 doğal yağlar sayesinde sakal ve bıyıklarınızı besler, güçlendirir. Odunsu eşsiz kokusu ile geliştirdiğimiz ürünümüz ile kendinden söz ettiren sakal ve bıyıklara merhaba deyin.
İçeriğindeki mucizevi yağları : Nishman sakal ve bıyık balmının içeriğinde + jojoba yağı + argan yağı + ayçiçek yağı + zeytin yağı + tatlı badem yağı bulunmaktadır.
 
Kullanımı   :

Nishman sakal&bıyık şekillendirici balmını uygulamadan önce sakal ve bıyığınızı yıkayın ve tarakla şekil vererek kurutun. İşaret parmağınızın tırnağıyla tersine ürünü kazırcasına sürterek, nohut büyüklüğünde waxı alın. Baş ve işaret parmaklarınızın arasına alıp vücut ısısının yardımıyla sürterek eritin. Bıyık ve sakalınıza istediğiniz şekli vererek uygulayın. Eğer uygulayacağınız alan geniş ise ( tüm sakal bölgesi ) avucunuza da belli miktar alarak eriterek uygulayın. 

Paylaş: