"Loading..."

NISHMAN SOYULABİLİR GÜMÜŞ YÜZ MASKESİ 150 ML

Nishman Arındırıcı Soyulabilir Cilt Maskesi alın, burun ve çene bölgelerindeki siyah nokta ve sivilceleri gidermek için kullanılan bir kolajen içerikli silver yüz maskesidir. Süper aktif karbonatlı maske cildinizde derinlemesine temizlik sağlar; Ultra yumuşak dokunuşla size taze ve sağlıklı bir cilt bırakır.

Uygulaması kolay olan, soyulabilir silver maskenin cilt yüzeyindeki gözenekleri ve kirleri temizlemede belirgin bir etkisi vardır. Cildi arındır, ölü hücreleri kaldırmaya yardımcı olur, akneyi ve aşırı sebumu temizler. Ayrıca soyulabilir temizlik maskemiz gözeneklerin tıkanmasını önler.

İçeriğindeki cildi sakinleştirme ve cildin yağ dengesini tutma yeteneğine sahip biberiye özü, nem emici özelliği ile Calendula özü bileşeni sayesinde ( Aynısafa çiçek özü ), cildin kolajen proteinini artırır. Bunun yanı sıra ciltteki pürüzleri azaltır, cildin esnekliğini artırır, kristalimsi parlak ve canlı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Nishman Arındırıcı Soyulabilir Silver Maske siyah noktaları ve yüzey kirlerini iyice temizler. Maskenin soyulabilir özelliği, gözeneklerinizin tıkanmasını önler, böylece yüzünüzü derinlemesine temizler. Sonunda cildiniz sıkılaşır, kırışıklıkları etkili bir şekilde giderir ve tekrar ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olur.

Nasıl kullanılır :

Kuru ve temizlenmiş bir yüze uygulayın (Kuru cilt tipi için, maskeden önce nemlendirici losyon / yüz toniği uygulanması önerilir).

Tüpün kapağını açtıktan sonra parmak uçlarınıza yada uygulanacak yüzeye uygun miktarda sıkarak, tüm yüzeye veya belirli bir ilgi alanına (gözlerden, dudaklardan, kaşlardan kaçınarak) eşit bir şekilde yayın.

Maske tamamen kuruyana kadar 15 ila 30 dakika bekleyin.

Maskeyi yavaşça alttan soyarak kaldırmaya başlayın.

Günlük cilt bakım rejiminizi takip edin.

Paylaş: